Kouzelný svět

Publikoval Alison21 v

Čauky zlatíčka!
Jelikož máme krásné období Velikonoc, které letos bohužel musíme trávit ve svých domovech a ne pobíháním po městě, tak tu pro Vás máme velikonoční event, který plánujeme spustit 12.4. v 18:00!

Na spawnu je portál do kouzelného světa plný králíčků, barevných vajíček a spousty fajn odměn! Buď si jej můžete najít sami, nebo použijte příkaz /warp velikonoce

Na mapě velikonočního eventu (za kterou můžeme poděkovat téměř všem členům AT, dala hodně práce!), se po cestičce dostanete k informační tabuli, kde je vysvětlen postup, jakým se můžete dostat k zaslouženým odměnám. Pro více informací tedy, zamiřte rovnou tam, a já Vás nebudu připravovat o to překvapení. : )
Po splnění jednotlivých úkolů dostanete item, za který si ve stáncích budete moct zakoupit odměnu. Například různé meče, luky či brnění se speciálními enchanty! Stánky naleznete, pokud půjdete po cestě za podiem s naší úžasnou serverovou kapelou. (Dopuručuji mít zapnuté zvuky, aby jste si mohli užít ty moderní písně)

Součástí eventu je samozřejmě i BOSS, o kterého bychom Vás nemohli připravit. Jde o vražedného králíčka, a určitě ho nepodceňujte jen proto, že je to králík… Nevyplatí se Vám to.

Součástí velkého eventu jsou i mini eventy, které se budou pořádat na velikonoční mapě. Určitě sledujte chat, aby jste to neprošvihli!
Dále si pro Vás buildeři a eventeři připravili různé velikonoční eventy, které nejsou součástí tohoto velkého, ale v průběhu následujících dní se určitě dočkáte i jich.
Děkuji celému AT ať už za stavbu eventů, nebo pomoci se stavbou mapy, nastavováním velkého velikonočního eventu, či výzdobou spawnu.

Dále Vám už jen chci popřát veselé Velikonoce a užijte si volna ve zdraví!
Tým Kolonie! <3 

Kategorie: Novinky!

2 komentáře

administrator · 22 dubna, 2020 v 12:47 am

JE TO COOOOOOOOOL

Ashen one · 22 dubna, 2020 v 12:52 am

To kdo je natom obrázku :O Pogchamp nějaky frajer určitě

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *